O nas

Właścicielem sklepu internetowego worki-filtry.pl jest czeska firma VACS TRADE s.r.o. Zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości worków do odkurzaczy czeskiej marki na terenie Polski. Producentem worków do odkurzaczy jest czeska firma VACS FACTORY s.r.o. z Litomyśla.

Ing. Andrej Kašický
Andrej Kašický jest współzałożycielem sklepu worki-filtry.pl i członkiem zarządu firmy VACS TRADE s.r.o.

Moja główna rola w firmie polega na informowaniu o wszystkich naszych produktach i promocjach. Planujemy dalszy rozwój firmy, a naszym celem jest poprawa usług dla naszych klientów.
Jana Kašická jest również współzałożycielem sklepu i członkiem zarządu firmy.

W firmie odpowiadam głównie za komunikację z klientami, rozpatrywanie reklamacji, innymi słowy za zaspokajanie potrzeb naszych klientów.
Ing. Jana Kašická

Na początek historia z życia

Możesz już się z tym spotkałeś. Kupiłeś odkurzacz w przystępnej cenie. Na przykład w sklepie internetowym, w hipermarkecie lub w sklepie z elektroniką. W najlepszym przypadku do zakupu dołączono kilka zapasowych worków, które i i tak szybko się zużyły. I wtedy pojawia się problem.

Najpierw zaczynasz przeglądać worki w sklepie internetowym, w którym kupiłeś odkurzacz lub pytasz w sklepie stacjonarnym bądź hipermarkecie o ich dostępność. Szybko jednak okazuje się, że worków do Twojego odkurzacza nie ma, a sprzedawca nie wie nawet, kiedy będą dostępne. Potem wybierasz się do sklepu z elektroniką, gdzie słyszysz: „Do jakiego typu odkurzacza? Takiej marki w ogóle nie mamy, worków, które by do niej pasowały, również nie.”

Tę historię można by kontynuować na wiele różnych sposobów, tak jak barwna jest nasza codzienność. Nie chcemy oczerniać innych sklepów internetowych, hipermarketów, producentów niskiej jakości marek do odkurzaczy, nieuprzejmych lub niekompetentnych sprzedawców. Chcemy jedynie podkreślić, że ten i inne podobne problemy są nam dobrze znane i chcielibyśmy Ci pomóc w ich rozwiązaniu.

Sklep internetowy worki-filtry.pl jest dystrybutorem wysokiej jakości czeskich worków VACS i możemy gwarantować, że:
  • posiadamy worki do każdej marki, modelu czy typu odkurzacza,
  • jest nam obojętne, czy Twój odkurzacz jest markowy, niemarkowy, czy pochodzi z supermarketu, sklepu internetowego czy lokalnego sklepu z elektroniką,
  • worki do odkurzaczy marki VACS to dobry wybór, jeśli szukasz najlepszego stosunku „ceny do jakości”.

Historia marki VACS

Przeważająca większość worków do odkurzaczy pochodzi z Chin. To azjatyckie imperium eksportuje worki papierowe, tekstylne lub worki dla alergików. Chińskie worki do odkurzaczy często są nawet opatrzone nazwami oryginalnych marek odkurzaczy. W tym momencie warto zadać sobie pytanie: „Czy azjatyckie worki do odkurzaczy i filtry są dobrej jakości? Odpowiedź na to pytanie zostawmy inspekcji handlowej. Kiedy jednak przypominamy sobie niekończące się historie o sprzedawanych przez Chińczyków „bezpiecznych” produktach spożywczych czy zabawkach dla dzieci, trudno abyśmy wierzyli, że w dziedzinie worków do odkurzaczy panują inne standardy. Powszechnie wiadomo, że z powodu niskiej jakości worków, przez filtry i system odkurzacza ulatnia się mnóstwo kurzu, który jest szkodliwy, zwłaszcza dla alergików.

Powyższe fakty zainspirowały byłego menadżera znanej marki produkującej sprzęty elektroniczne w Czechach, Ondřeja Macka do długiej pracy nad workami do odkurzaczy. Zadanie to było czasochłonne oraz trudne pod względem technicznym i finansowym, ale w końcu udało się je zrealizować. Rodzinna firma VACS FACTORY s.r.o. w Litomyślu oferuje szeroki asortyment worków marki VACS do wszystkich znanych i użytkowanych odkurzaczy na rynku europejskim.

Czeska marka worków VACS to sprawdzona jakość za bardzo przystępną cenę.

Wnioski!

Czeska marka to czeska jakość, ponad 19 000 rodzajów worków za bardzo przystępną ceną. Do tego dostawa, filtry silnikowe i zapachy gratis. Twoje zamówienie wysyłamy ekspresowo do 24 godzin. Czy znasz inny sklep z workami do odkurzaczy, który posiada tyle samo zalet?

Ponadstandardowa gwarancja

100%GWARANCJI NA ZWROT TOWARU

możesz zwrócić towar do 3 miesięcy od daty zakupu bez podawania powodu

możesz zwrócić nawet otwarte opakowanie worków

możesz zwrócić towar nawet, gdy jeden worek został użyty i brakuje go w opakowaniu